Polityka prywatności - Leszek Chybowski - strona prywatna

tel: +48 91 48-09-412
e-mail: l.chybowski@pm.szczecin.pl

Witaj na mojej stronie

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony domowej. Interesuję się eksploatacją maszyn i urządzeń w aspekcie profilaktyki uszkodzeń i minimalizacji oddziaływania na środowisko. Na stronie znajdziesz informacje o mnie, moiej pracy zawodowej, jak również materiały dydaktyczne dla studentów. Zagadniami, które mnie szczególnie ciekawią jest udział czynnika ludzkiego w procesie właściwej eksploatacji systemów technicznych oraz twórcze rozwiązywanie problemów (więcej informacji).

Zachęcam do obejrzenia poniższych dwóch filmików nawiązujących do kwestii czynnika ludzkiego.

Jakie dane zbieramy?

Podczas wizyty na stronie automatycznie zbierane są dane dotyczące odwiedzin. Znamy datę i czas nadejścia zapytania, adres IP, informacje o przeglądarce, protokole wykorzystywanym do komunikacji oraz błędach, które wystąpiły. Korzystamy również z dodatkowych narzędzi do analizy zachowań użytkowników.

W jaki sposób wykorzystujemy dane?

Dane zebrane podczas wizyty są wykorzystywane do celów związanych z administrowaniem strony. Informacje uzyskane z narzędzi do analizy zachowań użytkowników dają nam wiedzę o tym, w jakim kierunku się rozwijać.

Wykorzystanie ciasteczek

W przypadku naruszenia prawa lub kontroli Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych dane mogą zostać udostępnione osobom do tego uprawnionym.